12. mezinárodní výstava prague patchwork meeting 6.-8. dubna 2018

Hlavní partneři strimahaisman bernina

Kontakt pro vystavovatele

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam vystavovatelů

Seznam je průběžně aktualizován dle plateb a přihlášek.

Přehled přihlášených vystavovatelů

Jméno Země Webové stránky
Patchwork Gilde Deutschland Německo www.patchworkgilde.de
SAQA Kanada www.saqa.com
Gröbenzeller Quiltgruppe Německo www.groebenzeller-quiltgruppe.de
Veronika Schlüsselberg Německo  
Magda Goldbach Německo  
Desedamas Cecilie i Marce Španělsko www.desedamas.com
Susan Briscoe Velká Británie www.susanbriscoe.com
Fabia Delise Itálie www.fabiadelise.it
Rita Frizzera Itálie www.ritafrizzera.it
Verena Giavelli Itálie www.verenagiavelli.it
Pia Puonti Itálie  
Art Quilt Harbour Česká republika www.artquiltharbour.com
Irena Zemanová Česká republika www.sakypakydesign.cz
Romana Černá Česká republika www.manka.estranky.cz
Jana Štěrbová Česká republika www.janasterbova.com
Helena Fikejzová Česká republika www.hafy.estranky.cz
Jana Lálová Česká republika patchwork.lalova.cz
Eva Brabcová Česká republika  
Michaela Zbejvalová Česká republika  
Jana Haklová Česká republika www.haklova.cz
Jaroslava Grycová Česká republika  
Lada Charvátová Česká republika www.lada-bytovytextil.cz
Ten to Twelve Česká republika www.zasitakrasa.cz
Patchworkgruppe Wien Rakousko  
Bohemia Patchwork klub Česká republika www.b-p-k.cz
Ivana Brzáková Česká republika   
Gabriele Bach Německo  
Anne Best Německo  
Rita Dichtl-Manz Německo  
Heidi Förster Německo www.heidi-foerster.de
Eva Gaude Německo  
Elisabeth Greil Německo  
Gudrun Keilwerth Německo  
Renate Knapp Německo  
Irene Kriz Německo  
Renate Meyer Německo  
Monika Modersitzki Německo http://focus-on-textiles.de
Elke Modlmayr Německo  
Uschi Roscher Německo  
Edeltraud Sailer Německo  
Heike Scherer Německo  
Elly Seethaler Německo  
Heide Stofer Německo  
Heidrun Vaasen Německo  
Jutta von Petersdorf Německo  
Gundi Wanney Německo  
Patchworkgruppe Wien Rakousko www.patchworkgruppewien.at
Český panenkový klub Česká republika www.cpk.cz
Darja Šormová Česká republika   
Anna Králíková Česká republika  
Jitka Jirkovská Česká republika  
Anna Faltusová Česká republika  
Hana Dlhá Česká republika  
Zuzana Dolínková Česká republika  
Jitka Dobiášová Česká republika  
Anna Bradíková Česká republika  
Alena Fuhrmanová Česká republika  
Alicia Merrett Velká Británie www.aliciamerrett.co.uk
Elaine Quehl Kanada www.elainequehl.com
Lin Hsin Chen Taiwan www.linhsinchen.idv.tw
Laura Wasilowski USA www.favequilts.com
Pat Archibald Velká Británie www.patarchibald.com
Kay Haerland Austrálie www.kayhaerland.com
Christianne Khur Německo www.quiltkunstquilt.blogspot.com
Irene MacWilliam Velká Británie www.irenemacwilliam.co.uk
Galla Grotto  Francie www.galla.fr
Hilary Beattie  Velká Británie www.hilarybeattie.co.uk
Frieda Anderson USA www.friestyle.com
Jane Rollason Velká Británie www.janerollason.com
Dijanne Cevaal Austrálie www.facebook.com/dijanne.cevaal
Charlotte Yde Denmark www.yde.dk
     
     
     
     

Přehled přihlášených vystavovatelů

Upozornění

Organizátoři si vyhrazují právo umístit vystavované quilty dle svého uvážení. Vynasnaží se vystavit všechny přihlášené quilty, je však možné, že budou muset přihlédnout k omezením vyplývajícím z velikosti výstavního prostoru.

Otevírací doba

Pátek 6. dubna 2018
12.00 – 19.00 výstava, kurzy, prodej

Sobota 7. dubna 2018
9.30 – 18.00 výstava, kurzy, prodej

Neděle 8. dubna 2018
9.30 – 16.30 výstava, kurzy, prodej

Vstupné

Základní vstupné 180 Kč

Permanentka na 3 dny 350 Kč

Děti do 14 let zdarma

Patchwork Party na Vltavě

Sobota 7.4.2018 bude od 20 do 22 hodin opět patřit oblíbené dvouhodinové projížďce po Vltavě s večeří formou bufetu (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

V předprodeji nabízíme cenu Kč 580,- na osobu, pro objednávky a platby po 30.3. a během výstavy platí cena Kč 620,- na osobu.

Použijete-li pro platbu bankovní převod, uveďte VS 07042018. Těšíme se na vás!

info@praguepatchworkmeeting.com

Místo konání

WELLNESS HOTEL STEP ****

Malletova 1141
190 00 Praha 9

Ukázat mapu

hotel step

Partneři výstavy

  • Wellness Hotel Step
  • Bohemiapatchworkclub
  • Nadace Vize97
  • Bernina
  • Strima
  • Haisman2
  • Praha9
  • Nadelwelt
  • Epm
  • Cp
  • Epm
  • Art D
  • Latky Mraz New
  • Tapetujte
  • Ragos
  • Brother
  • Modern Patchwork
  • Prague City Tourism
  • Livio
  • Mestska Knihovna Praha
  • E Newspeak
  • Textileu
  • Baff
  • Aqh
  • Lalinea
  • Mez
  • NEDOMOVA sro.
    TOPlist